Hakkımızda

Hn yapı çatısı altında sunduğumuz stone concept panel systems markalı ürünlerin ana bayiliğini taşımakta olup; bu ürünlerin satışı ve uygulamasında uzmanlaşmıştır.

Firmamız sattığı her ürünün ve yaptığı her uygulamanın sonuna kadar arkasındadır. Firmamız yaptığı yurtiçi ve yurtdışı projelerle kendini her platformda ispat etmiş bir firmadır.

Dünyadaki en son üretim teknikleri kullanılarak 11,000m2 kapalı alanda doğal taş tozundan üretilmiş stone concept panelleri ; doğa ananın bize sunmuş olduğu tüm güzellikleri ve mükemmellikleri yaşam alanlarımıza getirme olanağı tanıyor. Stone concept panelleri, doğadaki gerçek doğal taşlardan esinlenip; uygulama kolaylığı, görüntü bütünlüğü gibi tasarımsal öğeler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

Dünyanın dört bir yanında, milyonlarca yılda oluşmuş doğal taşların zarafetine ve güzelliklerine; doğanın mükemmel uyumuna ve bütünlüğüne zarar vermeden, zahmetsizce sahip olabilirsiniz. Saygın projelerinizi hızlı, kolay ve mükemmel bir şekilde tamamlayabilir; aklınızdaki yada hayalinizdeki her fikri, hem iç hem de dış mekanlarda stone concept panelleri ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Yaratıcılığınız ile oluşturabileceğiniz sayısız kombinasyonlara çözüm olabilecek stone concept panelleri, modern tasarımlarınızı bir adım daha ileri götürürken; klasik dizaynlarınıza da yüzlerce yıllık bir hava katacak.

Ve tüm bunların hepsine, dünyaya ve çevreye zarar vermeden; kolayca sahip olabilirsiniz. Siz de kendiniz ve dünya için bir şeyler yapın…
Yaşam alanlarınıza elit bir hava katın…

"yaptığımız işin arkasındayız"

Sattığı her ürünün ve yaptığı her uygulamanın sonuna kadar arkasında olan firmamız, yaptığı yurt içi ve yurt dışı projelerle kendini her platformda ispat etmiş bir firmadır.